Fiziskas aktivitātes asociējas ar grūtībam bieži ar nepatiku, bet tā nav jābūt. To var darīt ar prieku un jautrību, un šādu kombināciju piedāva dejas. Dejojot tu saņem pozitīvas emocijas, kā arī esi labi izkustējies. Patiesībā dejojot tiek paterēts daudz enerģijas, kas nozīmē pēc kāda laika būsi jau fiziski spēcīgāks nekā šobrīd.

Galvenie iemesli, kāpēc deja ir tik lieliska fitnesa aktivitāte

Muskuļu izturības veidošana
Apnicis justies … nogurušam? Vai joprojām esat izsmelts, kad pamostat no rīta? Tad dejošana varētu sniegt atbildi. Regulāri deju vingrinājumi uzlabo ķermeņa muskuļu izturību, ļaujot tiem ilgāk strādāt vairāk, nejūtot nogurumu. Dejošana arī paaugstina ķermeņa sirdsdarbības ātrumu, lai palielinātu izturību. Sporta dejas izceļas ar fizisku noturību, jāmācās ir vairāki gadi, lai varētu dejot bez piepūles.

Dejošana uzlabo ķermeņa elastību
Veselam ķermenim ir nepieciešamas locītavas un muskuļu slodze, lai tie būtu elastīgi; kaut kas, ar ko deja patiešām var palīdzēt. Lielākā daļa deju stilu ietver lielu kustību amplitūdu, ļaujot lielākajām muskuļu grupām būt saliektām un pareizi izstrādātām. Tā rezultātā dejotāja ķermenim drīz vajadzētu kļūt veiklākam.

Augšējā un apakšējā ķermeņa spēka attīstīšana
Sākotnēji dejas var nebūt labākais veids, kā veidot savu ķermeņa spēku svara celšanas čempiona spēkos. Tomēr deju vingrinājumi joprojām piedāvā lielisku ķermeņa augšdaļas un apakšējās daļas stiprināšanas veidu. Daudziem deju stiliem ir nepieciešams pacelt, lēkt un izlocīties – tas viss prasa muskuļus, kas laika gaitā veidojas.

Dejojiet sevi laimīgākam prātam
Regulāri deju vingrinājumi ne tikai ļaus ķermenim justies pieguļošākam un veselīgākam, bet arī mazinās garīgo spriedzi un vedīs jūs uz prātu bez stresa. Deja stimulē laimes endorfīnus smadzenēs, lai mazinātu ikdienas rūpes un rūpes. Ja nekas cits, deja ir lētāka nekā sarunātāja pieņemšana darbā.

Deju nodarbības piedāvā lieliskus veidus, kā satikt jaunus cilvēkus, ļaujot iegūt draugus un uzlabot savas sociālās prasmes. Neatkarīgi no tā, vai jūs jau esat dzīvespriecīgs viesību automāts vai daudzgadīgs sociālais spitālīgais, dejošana drīz var radīt labāku pašapziņu un jaunas sociālās iespējas.

Iegūstiet stiprākus kaulus
Ja vēlaties aizsargāt un uzlabot kaulu blīvumu, atbilde varētu būt dejai. Dejas var palīdzēt novērst kaulu problēmas, piemēram, osteoporozi, dejojot, ļaujot vairāk kalcija uzsūkties ķermeņa kaulos.